Wipeout

Strony www

Dla TVN , przygotowaliśmy stronę polskiej wersja światowego hitu – „Wipeout – Wymiatacze”. Na ekstremalnym torze przeszkód zmierzą się cztery drużyny w walce o puchar Wipeout Cup.

Zawodnicy mają do pokonania ekstremalny i pełen zaskakujących niespodzianek tor przeszkód. Jedyny taki, który został wybudowany specjalnie na potrzeby programu w Argentynie. To właśnie tam, na lądzie, w wodzie, błocie, powietrzu śmiałkowie walczą o puchar Wipeout Cup.

Przejście po wąskiej krawędzi przy ścianie, tak aby ruchome rękawice nie zepchnęły zawodnika do błota, zjechanie na linie zawieszonej nad wodą prosto do otworu wyciętego w ścianie, przedostanie się na drugą stronę basenu po czterech niestabilnych kulach, utrzymanie się na karuzeli, która kręci się coraz szybciej i wyżej – to zaledwie wstęp do tego, co ich czeka. Do pokonania mają jeszcze najtrudniejsze przeszkody w postaci swoich lęków, słabości i przeciwników z innych drużyn, którzy nie zawsze grają fair…

Podczas kreacji witryny wykorzystaliśmy system CMS oparty o Zend Framework, który pozwalał na błyskawiczną aktualizację treści i szaty graficznej na stronie.

Link: Wipeout Wymiatacze