Grupa Żywiec S.A.

Strony www

Dla niekwestionowanego lidera branży piwowarskiej jakim jest Grupa Żywiec S.A. www.grupazywiec.pl., wykonaliśmy jeden z najnowocześniejszych i najbardziej rozbudowanych serwisów korporacyjnych w Polsce.


Głównym zamierzeniem twórców serwisu było umożliwienie szybkiego przepływu informacji pomiędzy Grupą Żywiec S.A. a internautami. W tym celu zastosowano stworzony przez Agencję system CMS (Content Management System), który pozwala pracownikom Korporacji samodzielnie umieszczać informacje o aktualnych wydarzeniach. Główny nacisk położono także na to, aby poszczególne grupy odbiorców mogły szybko i skutecznie dotrzeć do interesujących je informacji. Stąd też pomysł na sprofilowanie serwisu na potrzeby inwestorów, dziennikarzy i handlowców. Inwestorzy znajdą tu aktualne notowania Spółki, kursy walut a także raporty giełdowe. Profil dedykowany dziennikarzom zawiera wiele informacji dotyczących Firmy, oraz bogatą bazę zdjęć w rozdzielczości odpowiedniej do druku.

Na potrzeby handlowców powstał mini serwis poświęcony działalności Żywiec Trade Holding – największej sieci dystrybucji w Polce, należącej do Grupy Żywiec S.A. Informacyjny charakter serwisu uzupełniają ciekawostki piwne oraz gadżety multimedialne. Witryna posiada także wersję dla PocketPC oraz urządzeń GPRS, co sprawia iż dostęp do strony jest możliwy praktycznie z każdego urządzenia, w każdym miejscu na świecie.