10 maj 2011

Kolejna międzynarodowa kooperacja DMDigital

Blog No Comments

W pierwszym tygodniu maja nawiązaliśmy bliską współpracę z agencją reklamową goviral z Londynu. Goviral to międzynarodowa agencja wykorzystująca platformę video do pełnego kontaktu pomiędzy marką a klientami. DMDigital będzie odpowiedzialna za wykonanie interfejsów oraz doradztwo w zakresie architektury informacji do jednego z produktów goviral.

Link do goviral

30 sie 2010

Andes: Teletransporter

The best outhere No Comments

Nobel dla twórcy ;)

27 sie 2010

DM Digital dla HBO

Blog No Comments

Do grona klientów DM Digital w ostatnim czasie dołączyła stacja HBO. W ramach nawiązanej współpracy Agencja DMDigital bedzie odpowiedzialna za obsługę internetowych kampanii reklamowych i materiałów promocyjnych.

16 cze 2010

DMDigital dla Zebry

Blog No Comments

W czerwcu rozpoczęliśmy prace nad nowym sklepem internetowym dla sieci sklepów Zebra. Nowa odsłona będzie zdecydowanie ciekawsza i bardziej funkcjonalna od obecnej. Wkrótce więcej szczegółów z „pola walki” ;)

03 maj 2010

Startujemy!

Blog No Comments

Witajcje :)
Startujemy w DM Digital z wysokiego pułapu z wielkimi nadziejemi ze uda się „przekuć” wieloletnie doświadczenie na konkretne rezultaty.  Można powiedzieć do 3 razy sztuka… DM Digital jak może zdążyliście się doczytać ma swoje korzenie aż w 1999 roku wiec praktycznie moment w którym startowały pierwsze poważne projekty internetowe. Startowaliśmy jako Globalny Internet, po kilku latach przemianowany na Ennovate by powrócić w 2010 jako DM Digital po kilku latach nieobecności w trakcie których realizowaliśmy własne projekty ..

Wzrastaliśmy wraz z rozwojem  internetu, mamy wiele zrealizowanych projektów na swoim koncie. Mamy nadzieje na spotkanie z Wami przy kolejnych ciekawych projektach. Jesteśmy do dyspozycji.