O Nas

Agencja Interaktywna DM Digital  jest w prostej linii rozwinięciem działalności zespołu Ennovate. Idąc z duchem czasu rozszerzyliśmy ofertę o nowe, unikalne produkty, oryginalne rozwiązania dla istniejących technologii, współpracujemy z nowymi ludźmi, a także dodaliśmy nieco lekkości i świeżości naszemu wizerunkowi. Dalej jest to jednak ten sam zespół ludzi – specjalistów, pasjonatów, którzy jak starzy, dobrzy przyjaciele, są do Państwa dyspozycji.

Historia

DM Digital powstało w 1999 roku jako Globalny Internet Sp. z o.o. Pomysł na biznes zintegrował grupę ludzi, która stała się podwalinami firmy. Ci sami ludzie, którzy w tamtym okresie dbali o opracowywanie i rozwój standardów zabezpieczeń wspomagani przez nieustannie zwiększające się grono pracowników i współpracowników, tworzą sukces naszej firmy. Przez te kilka lat znacznie rozszerzyliśmy zakres działalności, gamę oferowanych usług i produktów i nie tylko jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom klienta, ale także je wyprzedzić.
Swoim zaangażowanie i profesjonalizmem zdobyliśmy grono, niewątpliwie zadowolonych, klientów, o czym mogą świadczyć nasze referencje. Nie obawiamy się konkurencji, gdyż jest ona dla nas tylko akceleratorem motywacji i zawsze możemy powiedzieć, że DM Digital jest jeden krok dalej.

Filozofia

Od samego początku naszego działa hołdujemy zasadzie „Myśl dla klienta, a będziesz jego przyjacielem”. Nie traktujemy naszych partnerów jak typowych klientów – przyjdź, zobacz, kup. Staramy się tworzyć długotrwałe relacje biznesowe, aby mieli tę samą świadomość, co my, że jesteśmy im potrzebni. Nasza pasja, to ich oszczędności, nasze sukcesy, to ich zadowolenie. Ten symbiotyczny związek pozwala nam spokojnie patrzeć w przyszłość, a satysfakcja naszych partnerów umacnia nas w przekonaniu, że to co dla nich robimy, jest dobre, ale zawsze może być jeszcze lepsze…

Zespół

To co tworzy sukces zarówno firmy, jak i jej działań, to ludzie. Nasi pracownicy to ludzie, myślą, czują, kochają, pragną. Wpletli się ze swoim życiem w DM Digital i stanowią jego najistotniejszy element. Nie jest to zbiór wyselekcjonowanych załączników do CV, lecz bardzo starannie dobrane indywidualności. Potrafią nie tylko ze sobą współpracować i uzupełniać, ale także w wielu wypadkach się zastąpić. Dla nas ważny jest nie tylko ich profesjonalizm, bo to rzecz oczywista, ale także ich osobowość, bo klient ją czuje… Dlatego nasi pracownicy i współpracownicy to spora rodzina, z którą wychodzi się świetnie – nie tylko na zdjęciu.